Mar Szarbel uzdrowił muzułmankę

Cuda, których dokonuje libański święty (Mar) Szarbel przekraczają granice wiary i granice państw. Wiele osób doświadczyło cudów – lekarka Mari Khouri mówi, że kiedy wyczerpują się środki lecznicze, człowiekowi zostaje tylko prosić Boga o pomoc.

Fatima Ali al-Abbas jest matką pięciorga dzieci i mieszka w Syrii. Miała raka piersi (rapotr po arabsku potwierdzający stan zdrowia). Jej koleżanka chrześcijanka zasugerowała, by ta poprosiła o pomoc św. Szarbela, który dokonuje cudów. Fatima mówi:

“Nie było w domu prądu. Modliłam się do północy. Nagle pojawił się człowiek ubrany na czarno i powiedział, bym podała mu rękę. Powiedział: “Już jesteś zdrowa”. Po trzech dniach poszłam do lekarza, zbadali mnie i powiedzieli, że nie ma śladu raka. Wszystkie leki, które miałam, wyrzuciłam.

“W ciągu 7 miesięcy miało miejsce 70 uzdrowień. Mar Szarbel nikomu nie odmawia uzdrowienia. Mamy świadectwo Żyda z Francji, który został uzdrowiony dzięki zwróceniu się do Mar Szarbela. Przychodzą też listy z Kanady od osób nieuleczalnie chorych, które dzięki Szarbelowi odzyskali zdrowie. Mar Szarbel nie robi różnicy między krajami i nawet religiami, i pomaga wszystkim, którzy do niego się zwracają” – mówi ks. Louis Matar, z klasztoru Annai.

Charbel2

Nauka nie jest w stanie wyjaśnić tego, jak człowiek nieuleczalnie chory nagle odzyskuje zdrowie. Jednocześnie nauka potwierdza, że takie rzeczy się dzieją.

Obejrzyj film na Facebooku:

Charbel3

Zamów książkę o św. Szarbelu w wersji polskiej lub angielskiej.

Módlmy się, by Fatima i jej rodzina uwierzyła w moc Jezusa Chrystusa, który nie tylko uzdrawia nasze ciało, ale również ocala duszę.